UNISON GROUPcorp


Music Camp International 2014

Music Camp International 2014 БФ"Фонд Громади Приірпіння" UGcorpЦим концертом завершився піврічний етап проведення музичних таборів в Україні. Протягом цього часу табори були організовані в Ірпені, Львові, Стрию і двічі в Києві. Кураторами, організаційною командою - безпосередньо: були«Фонд громади Приірпіння», UNISON GROUPСcorp, Міські Адміністрації - міст донорів Всесвітнього проекту. Та багато зацікавленних та всебічно допомогаючих структур!

То була пісенна молитва, яка прозвучала у Національному комплексі «Мистецький Арсенал»

у Києві під час виступу учасників Міжнародного музичного дитячого табору. У ньому взяли участь сім десятків хлопчиків та дівчаток з Києва, Київської області та переселенці із зони бойових дій на Сході країни. Як тільки пролунали перші акорди «Молитви за Україну», зал піднявся, а коли стихли дитячі голоси, зірвалися гучні тривалі оплески.


Виступаючи перед початком концерту, натхненник і керівник проекту всесвітньо відомий диригент та педагог з майже 40-річним стажем Констанція Фортунатто звернула увагу на те, що залучаючись до музичного табору, діти не просто вчать слова  і ноти, а отримують значно більше – досвід спільної діяльності, відчуття дружби і любові до ближнього, до прекрасного, до життя.

Міжнародний музичний табір – це тиждень активного музичного досвіду та розвитку для дітей. Кожного дня в таборі відбуваються хорові заняття. Репертуар різноманітний – від серйозних творів визнаних композиторів до народних пісень. Крім того, кожна дитина  вибирає собі два класи музичних інструментів, серед яких: ударні, гітари, скрипки, дзвіночки, флейти та музичні ігри. Багато дітей роблять це вперше. Активний тиждень занять у таборі завершується концертом у супроводі професійних музикантів, а слухачами стають батьки, друзі, викладачі, діячі культури та мистецтв і всі охочі.

Попри проблеми та негаразди в державі, музичні табори скрізь знаходять розуміння та підтримку. Багато людей та організацій з великим ентузіазмом допомагають в роботі з дітьми. Організатори проекту дякують усім небайдужим, і зокрема Міжнародному Благодійному Фонду «Фонду добрих справ» - особисто Президенту Фонду Колесник Наталії Павлівні, також Чоловічій Хоровій Капелі імені Ревуцького – особисто Генеральному директору Лімаз Євгенії Зорянівні, які доклали чимало зусиль до підготовки  заключного концерту в Мистецькому Арсеналі.

Міжнародний музичний табір - постійно діючий благодійний проект. Його засновники і помічники мають далекоглядні плани. Поки що деталі не розголошуються, але під час концерту в Мистецькому Арсеналі повідомили про початок роботи з дітками, котрі мають вади зору. Тож діти співатимуть і далі…Создан 15 дек 2015  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником